18072024Гаряче:

Шляхом до об’єднанної Європи

Міністри закордонних справ Швеції та Польщі проведуть лекцію в Інституті журналістики.

22 жовтня міністр закордонних справ Королівства Швеції Карл Більдт та міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський проведуть лекцію «Шляхом до об’єднаної Європи» в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Зустріч стала можливою за співпраці посольств Швеції та Польщі в Україні, Інституту журналістики, проекту Campus3.0 та ГО «Центр UA».

В рамках заходу відбудеться дискусія, у якій візьмуть участь студенти, представники громадянського суспільства, експерти та журналісти.

Робоча мова зустрічі – англійська, також буде забезпечено синхронний переклад на українську. Вхід за запрошеннями.

Онлайн-трансляція лекції триватиме з 15:00 до 16:00 на сайтах медіа-партнерів – «Українська правда», Кореспондент, BeTV та Campus3.0.

Карл Більдт – шведський політик та дипломат, з 1991-1994 рр. займав посаду прем’єр-міністра, з 2006 року очолює Міністерство закордонних справ Швеції. Більдт відзначився як перемовник під час Балканського конфлікту, з 1995-1997 роки займав посаду спецпредставника ЄС у Югославії та Високого представника у Боснії та Герцеговині, з 1999-2001 був спеціальним посланцем Генерального секретаря ООН на Балканах.

Радослав Сікорський – польський політик та журналіст. З 2005-2007 рр. був міністром національної оборони, після цього призначений міністром закордонних справ Польщі. Сікорський автор кількох книг, серед яких «Dust of the Saints», «The Polish House: An Intimate History of Poland», та «The Decommunized Zone». У 1987 році виграв нагороду World Press Photo за знімки, зроблені в Афганістані.

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!