13062024Гаряче:

Якщо Україна проголошує себе демократичною країною, то вона повинна такою бути

Політичні партії, які виникають мов гриби після дощу, гучні лозунги їхніх лідерів, які не можуть виконати того, що обіцяють, постійні сварки політиканів та лобіювання ними власних інтересів замість потреб народу – мені це все набридло. Часто спілкуючись із людьми різних соціальних категорій, чую їхнє незадоволення та постійне бідкання. Мовляв, яка погана наша влада. На мої аргументи зазвичай відповідають: «Не ми такі – життя таке».

А я не хочу так жити. Якщо Україна проголошує себе демократичною країною, то вона повинна такою бути. Молодь – це та рушійна сила, яка справді може щось змінити. Не проплаченими зазвичай мітингами та протестами, а шляхом контролю та лобіювання альтернативних пропозицій, яких потребує кожна політична система, яка хоче бути дієздатною.

Для мене проект Campus 3.0 – це об’єднання людей із прогресивним типом мислення, тих, кому небайдуже, що буде завтра, хто усвідомлює свою роль у суспільстві, знає свої права і користується ними. Інтелектуальна молодь може показати справді креативні та нові погляди на вирішення давно існуючих проблем. Подібні проекти часто мають ланцюгову реакцію. Якщо з кожної області, з кожного університету долучиться бодай декілька активістів, то одну з головних проблем нашої країни – пасивність громадян (або часто – куплену непасивність) – можна буде здолати. Досягти консенсусу між політиками та громадськістю – реальна мета.

Успіхів, натхнення та креативу усім кампусівцям!

Альона Романюк

Альона Романюк

Координатор проекту в місті Луцьку

Прокоментуй і запитай!