24052024Гаряче:

Вуса вашого інтересу в Late Night Show “ЧереЩур”

У неділю, 29 жовтня, о 22:15, український суспільний мовник покаже прем’єрний випуск першого в Україні Late Night Show “ЧереЩур”. Надалі програма виходитиме щоп’ятниці, о 22:15.

Автор і ведучий нового шоу розповів: “Я – Майкл Щур і цього сезону знімаю нове шоу “ЧереЩур” для Суспільного. Це Late Night Show, або як я це перекладаю Пізно Ввечорі Передача. У програму будуть приходити зірки і різні знамениті люди. Будут музики, буде файна атмосфера і то всьо буде весело”.

Нам заборонили називати імена гостей першого випуску, а от натякнути ніхто не забороняв. Тож, перший гість шоу “ЧереЩур” – чоловік, Діва за знаком зодіаку, тричі одружений, творча людина, у школі мріяв стати рок-музикантом, але не став, реальний син кіношного Тараса Бульби. Другий гість – жінка, Близнюки, вегетаріанка, ініціаторка екологічної програми зі скорочення споживання пластику, а ще “в неї є мен”.

За словами Майкла, говоритимуть про те, що самі гості захочуть говорити, а головною “фішкою” шоу є вуса. Команда ЧереЩур backstage працюватиме за лаштунками, аби показати глядачам усі секрети Late Night Show “ЧереЩур”.

Наші ведучі пропонуватимуть зірковим гостям зіграти в цікаві ігри, лишити автограф у несподіваних місцях і запитають, як зробити так, аби було добре всім українцям.

Приєднуйтесь до нас у Facebook: https://www.facebook.com/pg/chereshchur.backstage/ і дивіться онлайн на сайті http://1tv.com.ua/live

Все буде ЧереЩур!

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!