24052024Гаряче:

Початок дебатів

Шановні друзі, ми з радістю хочемо повідомити, що вже 23-го серпня, на день національного прапору, стартуватиме новий проект Campus 3.0 – дебати із лідерами провідних політичних партій, що будуть боротися за потряпляння у парламент цієї осені.

Завдяки новітнім технологіям, поставити питання політикам зможуть не лише ті, хто буде присутнім у студії у Києві, але й представники академічної спільноти з усієї України. Наші координатори в обласних центрах країни організовуватимуть онлайн-зв’язок із студією, та запрошують Вас скористатися можливістю поставити питання, не полишаючи рідного міста, та слідкувати разом за перебігом дебатів.

Дебати розпочинатимуться із серії з 10 гострих запитань, від журналістів, що модеруватимуть дискусію, після чого слово перейде до наших гостей у студії та тих, хто будуть знаходитися на зв’язку.

Дебати продовжуватимуться дві години та починатимуться щочетверга о 14:00.

І остання новина – вже майже за тиждень, 23 серпня нас чекає розмова із лідером ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком. Тож варто вже зараз подумати, яке питання Ви б хотіли йому поставити.

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!