18072024Гаряче:

Онлайн-дебати #Відповідальне лідерство. Президентська чи парламентська республіка?

14 травня о 12.30 відбудуться дебати на тему «Ефективне управління в час війни: президентська чи парламентська республіка?»

Спікери: Директор Центру політичних і соціологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран та Надзвичайний і Повноважний Посол Роман Безсмертний.

В заході братимуть участь студенти Інституту міжнародних відносин та Інституту журналістики КНУ імені Шевченка, а також онлайн інших ЗВО.
Це перші з серії молодіжних тематичних дебатів за програмою Smart online debates, які відбуватимуться протягом 2019 року. Основна мета — знаходити спільно з експертами ефективні моделі розв’язання важливих суспільних проблем шляхом просування культури змістовних дебатів. Під час реалізації програми заплановано обговорити питання освіти та науки, екології, працевлаштування, медичного страхування, гендерних проблем, електронної демократії, молодіжної політики.

Трансляція та комунікація відбуватиметься на сторінках онлайн-дебатів #Відповідальне лідерство в соціальних мережах https://www.facebook.com/responsible.leadership19/, https://www.youtube.com/user/Campus30group/featured, http://campus30.org.
Smart online debates ініційовані та проводяться студентськими спільнотами провідних університетів країни, Фундацією «Суспільність» за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні».

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!