18072024Гаряче:

Онлайн-дебати «CAMPUS 3.0:УРОКИ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2012»: 3-ій день

15 листопада, 19.00-21.00

Київ, вул. Ризька 15

Чи можна побороти «фальсифікаційний» синдром, як відстоювати і розвивати демократичні стандарти, які загрози і виклики «подарували» нам вибори, як  в майбутньому не допустити порушення виборчих прав громадян, що може зробити громадянське суспільство і влада для забезпечення справедливого підрахунку голосів,  чи буде  новий склад Верховної Ради працездатний демонструвати нову якість політики, що робити тим, хто не переміг, як позначиться виборча кампанія 2012 на українських перспективах.

На гострі запитання представників університетської спільноти, журналістів, експертів, лідерів громадської думки відповідатимуть ті, хто брав участь у виборах 2012: Геннадій Зубко - Всеукраїнське обєднання  «Батьківщина», Андрій Іллєнко – Всеукраїнське обєднання  «Свобода».

Модератори: Наталя Соколенко і Андрій Тузов

Запитання до учасників онлайн-дебатів  можна поставити у коментарях на цій сторінці або на сторінці ФБ Campus 3.0,

Вестиметься твітер-трансляція за хештегом #campus30.

Проект реалізується в партнерстві Фундації «Суспільність», каналу ТВі,  Інтерньюз-Україна та компанії БіТВ, за співпраці з сайтами Українська правда,  Кореспондент.net, Телекритика, LB.ua, Главком, Тиждень. ua.

Аби розмістити плеєр трансляції на Вашому сайті, пропонуємо скорситатися цим кодом:

<iframe title=”Campus 3.0: Уроки парламентських виборів 2012 вип. 3″ width=”520″ height=”293″ src=”http://betv.com.ua/play/10534” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!