18072024Гаряче:

«Campus 3.0: вибори/вибір в час ЄвроМайдану»

Як відбуватиметься виборчий процес в час ЄвроМайдану? Які загрози і виклики можуть «подарувати» довибори 15 грудня ? Як впливатиме ЄвроМайдан на президентську кампанію 2015 року? Чи можна побороти «фальсифікаційний» синдром? Як відстоювати і розвивати демократичні стандарти? Що може зробити громадянське суспільство і влада для забезпечення справедливого волевиявлення? Як захистити громадянські права і журналістські свободи? Онлайн-дебати на ці теми провели Інга Вишневська та Віталій Гайдукевич.

На гострі запитання представників університетської спільноти та глядачів відповіли лідери громадської думки, експерти, журналісти, політики. Студія передбачала роботу з соціальними мережами Facebook і Twitter та прямі включення з 24 регіонів України. Глядачі мали змогу ставити запитання на сторінці Campus30.org. Онлайн-дебати транслювалися на провідних інтернет–платформах і вже доступні для перегляду:

Проект реалізовано в партнерстві Фундації «Суспільність», Інтернюз-Україна, Фонду «Європа XXI» та компанії БіТВ. За підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!