18072024Гаряче:

Аналітичний клуб «Соціоreality». Соціологія напрокат?..

15 листопада 2012 року з 15.00 до 17.00 в конференц-залі ЦНБ Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (площа Свободи 4, 9 поверх), відбудеться перше засідання аналітичного клубу «Соціоreality».

Гостем першого засідання клубу є Ірина Бекешкіна – експерт у галузі електоральної соціології, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, а тема -  «Соціологія напрокат…?». Поговоримо про особливості «соціологічної кухні» передвиборчих перегонів, проблем та перспектив соціології та соціологічних досліджень. Ми гарантуємо гострі запитання та влучні коментарі! Засідання клубу буде транслюватися в прямому ефірі на платформі BeTV. Питання до гостя можна ставити на сторінці Соціоreality” у Facebook

Клуб «Соціоreality» створено з метою проведення зустрічей політиків, журналістів, науковців України та інших країн зі студентами, аспірантами та молодими вченими, що цікавляться змінами в житті українського суспільства, стежать за актуальними подіями й захоплюються аналітичної журналістикою та PR.  Зустрічі проводяться у новому форматі за підтримки та онлайн трансляцій засідань клубу. Члени клубу, соціально активні і академічно успішні  молоді науковці мають можливість відчути себе в «шкурі аналітика», набути досвід реальної журналістики, відпрацювати застосування методів соціології для збору даних про певні події,  відпрацювати вміння формулювати і ставити запитання, критично осмислювати інформацію, отримати досвід ведення міждисциплінарних дискусій, розвинути соціологічне мислення, отримати інформацію «з перших вуст» від представників політики, влади, науки та бізнесу.

Перше засідання пройде в рамках ХVII Міжнародної наукової конференції «Харківські соціологічні читання»

Приєднуйтесь!

Докладніше про засідання можна дізнатися у Ольги Гужви (+380667744717; socioreality@gmail.com).

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!