18042024Гаряче:

В політику прийдуть люди з новим мисленням

Власне, не хочеться використовувати зайву патетику чи надлишок розумних слів, які тільки спонукатимуть лізти у «Вікіпедію» для їх роз’яснення, адже головний меседж, по суті, пройде повз читача. А це зазвичай буває, коли людина хоче здатися занадто розумною, ховаючись за складністю написаного. Тому просто і по суті. Яка моя мотивація взяти участь у цьому проекті? По-перше, це круто. Є можливість долучитися до чогось цікавого та значущого, до чогось, що підвищує твою самооцінку, а ще отримати нові знайомства та, можливо, стати пізнаваним. Це також шанс уникнути долі тих знайомих, які влітку пишуть у своїх статусах на сторінках соціальних мереж: «Нудьгую». По-друге, це досвід та можливість заразитися страшним для можновладців «вірусом небайдужості». Коли ти небайдужий, тобі не нудно, тому і життя вдається. Звичайно, я міг би почати із свого глобального розуміння загальносвітових проблем, але чи варто?

Ще, як і більшість молодих людей, я перебуваю в пошуку себе. Окрім цього, поки що є максималізм в порохівницях, гроші ще не на першому місці, тому можна помріяти і про зміни.

На своїх батьках переконався, що радянська пропаганда справді діяла. Переконуюсь в цьому, коли мені кажуть: «Лікарі – сволота, бо хабарі беруть, але їх всі дають, тому і я даватиму». Іржаві думки, що тут скажеш, а людей, які так думають – багацько, бо склалося вже так у їхньому житті. Щодо молодих – багатьом все просто по цимбалам, бо родичі гроші дають, а інші десь заробляють, але і їм все байдуже. Є ж інша категорія, яка все ж хоче щось робити, але ж батьки не навчили, як змінювати цю країну, тому біда. Безперечно, класифікація глибша і більш розлога, але не це найголовніше.

Мені свідомо не хочеться писати про порядки денні, які сформує молодь чи про те, як проект вплине на політичну ситуацію. Бо може і не вплинути. Але я переконаний у необхідності таких проектів, адже люди після такого надихають інших на дії, а не на пасивне споглядання реальності. Рано чи пізно політична еліта зміниться, але потрібно, щоб в політику прийшли люди з новим типом мислення, незаангажованим та не жадібним до грошей. Тому нині потрібно якомога інтенсивніше задіяти молодь та виробити в неї справді добрі цінності.

andrii.cherneha

Андрій Чернега

Координатор проекту в м. Черкаси

Facebook 

Прокоментуй і запитай!