18072024Гаряче:

Ситуація, у який опинився український народ, не вічна і не безнадійна

Останнім часом з’являється невпинне бажання махнути на все рукою і припинити будь-яку громадську активність. Бо дуже легко бути в режимі спостерігача і просто критикувати все підряд, не роблячи при цьому нічого. Але у такому випадку просто перетворишся в раба телевізора, обіцянок сучасних політиканів, постійного шукача дармової гречки тощо. Однак видатний отаман Іван Сірко сказав: «рабів до раю не пускають!».

Саме у проекті Campus 3.0 я вбачаю можливість створення України нової формації, яка позбавиться існуючої системи і змінить вектор розвитку нашої держави, користуючись принципами громадянського суспільства.

Проект спрямований в першу чергу на студентів, а також викладачів, громадських та політичних діячів, які об’єднались навколо однієї мети – майбутнього України. Адже тільки синергія дій «молодь-старше покоління» в повній мірі охопить всі нагальні проблеми, які хвилюють суспільство найбільше та перетворить їх у вимоги до сучасних політиків, що дозволить нам стати на шлях побудови справді європейської держави.

Сподіваюсь, що проект Campus 3.0 стане першим кроком нашого колективу до періоду змін в країні, адже настає новий час, час «ровесників незалежності». І тільки в наших руках майбутнє України. Неможна засуджувати наш народ, адже як казав Симон Петлюра: «У мене немає розчарування ні в нашому народі, бо він є таким, яким його зробили обставини. Ситуація, у якій він опинився сьогодні, не вічна, і не безнадійна. Змінити її залежить і від напруження власних сил. Треба працювати над цим всім і кожному, — в міру його сил і можливостей».

Наснаги всім кампусівцям! Разом ми розбудимо країну!

oleksii.frantsuz

Олексій Француз

Координатор проекту в місті Чернігові

Facebook 

Прокоментуй і запитай!