13062024Гаряче:

Школа стратегічних комунікацій та антифейку

Школа стратегічних комунікацій та антифейку, 24 лютого 2020 року

Фундація Суспільність за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа» та Незалежної медійної ради  запросила журналістів з Києва та регіонів країни на одноденну Школу стратегічних комунікацій та антифейку.

У програмі інтенсиву: навчання з протидії інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів.

Захід відбувається в рамках проєкту «Університет медіаграмотності» та «Національний прес-клуб» і передбачає низку навчань з культури цифрової безпеки, фактченкінгу та подолання дезінформації/ маніпуляційних впливів. Школа стратегічних комунікацій та антифейку сприятиме розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом співпраці між журналістами і ньюзмейкерами шляхом партнерського діалогу на національному та регіональному рівнях.

Cпікери програми:

Дмитро Тузов, ведучий Радіо НВ
Володимир Малинка, медіаексперт ГО «Детектора медіа»
Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»
Ольга Юркова, співзасновниця StopFake
Андрій Сидоренко, керівник програми «Care you» Фундації Суспільність
Євген Спірін, редактор інтернет-видання The Babel.

Долучайтесь до онлайн-трансляції Школи на нашому каналі YouTube:

Цей захід став можливим за підтримки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews, та за допомоги приватних благодійників.

Ярослав Друзюк

WEB-координатор проекту

Facebook Twitter 

Прокоментуй і запитай!